Perfil profesional

 • Opiniones de pacientes verificados

  • 18/03/2019
   Opinión de
   Karolina Biskup
   Dzięki temu, że trafiłam do tej kliniki na zwykłe leczenie dowiedziałam się o swoim problemie ze zgryzem i jego skutkach, które jak się okazało, odczuwałam każdego dnia. Otrzymałam fachową poradę, zostały wykonane badania, zdjęcia oraz dostałam szczegółowy plan leczenia. Najpierw trafiłam na fizjoterapię bez której nie mogłabym rozpocząć właściwego leczenia ortodontycznego - panowie mają tam ,,złote'' ręce i potrafią uleczyć ciało i duszę. Następnie zostałam skierowana do wspaniałej pani dr. Janiny Tęczy, która przeprowadziła kompleks badań pod kątem okluzji i budowy mojego stawu skroniowo-żuchwowego i wszystko szczegółowo mi wyjaśniła. Doktor ma ogromną wiedzę, lata doświadczeń i jest profesjonalistką w każdym calu. Została wykonana dla mnie szyna relaksacyjna aby wyeliminować napięcia mięśniowe przed założeniem aparatu ortodontycznego. Na miejscu zrobiono mi także wszystkie niezbędne zdjęcia. Po kilku miesiącach gdy zostałam już odpowiednio przygotowana i ,,rozluźniona'' trafiłam do ortodontki - dr. Doroty Bober, która od razu skradła moje serce. Wiedziałam, że jeśli miałabym się zdecydować jeszcze raz na założenie aparatu to zrobiłabym to bez wahania i poleciłabym ją każdemu członkowi rodziny i znajomemu. To czarodziejka wśród ortodontów - ma kompleksowe podejście, niesamowitą wiedzę a do tego wręcz zaraża swoją pozytywną energią. Każda wizyta u niej to czysta przyjemność. Leczenie przebiega znakomicie - moje chroniczne migreny zniknęły, mięśnie nie bolą, zęby się nie ścierają a nawet lepiej sypiam. Dodatkiem jest oczywiście to, że uśmiech zaczyna przypominać ten hollywoodzki a nawet rysy mojej twarz zmieniły się na plus co było dla mnie niemałym zaskoczeniem. Cenię klinikę za profesjonalnych lekarzy, miłą i przytulną atmosferę już od wejścia, a przede wszystkim za kompleksowe leczenie i efekty, które widzę nie tylko w lustrze a które wpłynęły na to, że każdego dnia fukcjonuje mi się teraz zwyczajnie lepiej. Kiedyś mojego problemu nie powiązałabym nigdy z zębami dlatego tak się cieszę, że w końcu trafiłam we właściwe ręce. Polecam z całego serca klinikę Artident! :)
   12/03/2019
   Opinión de
   Aneta Gregorczyk
   Niepolecam z małym dwuletnim dzieckiem do ortodonty prawie godzina spóźnienia brak informacji ze poślizg dopiero jak spytałam powiedziala Pani że 5min minę 10 znowu moje zapytanie to powiedziano 15 do 20 min wytłumacz to dwulatkowi wkoncu Pani z oburzona mina przyszła po nas sama wizyta 5min Więcej tam nie wrócimy
   26/01/2019
   Opinión de
   Danuta Basaj
   Za każdym razem, gdy przychodzi się na umówioną wizytę jest opóźnienie i trzeba czekać, często po 30 minut. A nie jest to państwowa przychodnia i płaci się niemałe pieniądze.
   18/12/2018
   Opinión de
   It Concepts
   Oceniamy klinikę ARTIDENT bardzo nisko ze względu: 1. Brak parkingu 2. Słabe usługi dentystyczne: - stosowanie metod leczenia, które są komercyjne, ale nie wykazały żadnych pozytywnych wyników w leczeniu stomatologicznym - dużo picu typu telewizor bajki, zabawki i oprawa artystyczna (stąd chyba nazwa "kliniki" ARTIDENT) - brak modeli uzębienia i jamy ustnej w gabinetach, połączone z pokazami pani doktor w jej własnej buzi, żenujące - recepcja w wiecznym chaosie a rejestracja to wypełnianie druków 5 stron, relikt 3. Za pytania do dzieci, co robią rodzice, a następnie prezentacje całego wachlarzu usług, które sięgają odpowiednie głęboko do kieszeni klienta, a są oczywiście niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka 4. Za to, że usługi nabyte w tej klinice można gdzie indziej nabyć za jedną trzecią ceny 5. Za to, że kolejny, ufam, że lepszy dentysta powiedział, że te usługi były częściowo zbędne. Podsumowując wizytę, to uważam, że czas spędzony w klinice to był dobrze przygotowany pic na wodę fotomontaż i na koniec gruby rachunek na 600 PLN. Biorąc pod uwagę powyższe, dosyć niska wartość do ceny, natomiast jakoś przeciętna i na końcu bardzo długi posmak ale niestety marny. Na pewno tam więcej nie wrócimy i nikomu nie polecamy.
   30/10/2018
   Opinión de
   Katarzyna Bartoń
   Bardzo przyjemna atmosfera, wspaniali profesjonaliści oraz wszystkie kroki tłumaczone jasno i wyraźnie (co jest ważne w przypadku małych pacjentów) :) Córka leczy się ortodontycznie u Doktor Bober- jesteśmy bardzo zadowolone z efektów i świetnego podejścia do dziecka. Oby tak dalej!
 • Tu opinión cuenta

  Valora esta clínica/dentista*

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  *

  1 2 3 4 5

  Imagen de CLÍNICAS DENTALES ARTIDENT
  CLÍNICAS DENTALES ARTIDENT