Perfil profesional

 • Opiniones de pacientes verificados

  • 13/02/2019
   Opinión de
   A Google User
   Absolútne úžasný prístup pána doktora Vasiľa. Keď som prišiel tak som mal problém že mi na pohotovosti zle vyčistili kanáliky a pán doktor sa toho ujal statočne. Rozobral zub a vyčistil ich tak ako to malo byt ( zatiaľ prvá návšteva) dokonca mi aj opravil stenu zubu kde iný zubári mi povedali že budem potrebovať zubnú korunku on to mal opravené za 10 minút. Musím iná odporúčať tuto zubnú ambulanciu a určite sa sem budem z radosťou vracať
   11/01/2019
   Opinión de
   A Google User
   Pan Dr.Rosa mi robil implantát. Tu by som si dovolila povedať,ze s prístupom a s výsledkom som nadmieru spokojná. Tento tyzden ma začal pobolievať zub. Dostala som sa k pani Mddr. Dirkyovej. Absolútne neprofesionálny prístup. Bohužiaľ,pravdepodobne len nedávno vyšla zo školy a nema skúsenosti. Na otazku,co idete robiť nevedela presne odpovedať,pretože predpokladám,ze ani sama nevedela co bude robiť. Pichla mi 3 anestezy,ani jedna nezabrala,tak predpokladám,ze nevie ani podať anestezu. Nedala by som si u nej spraviť ani dentálnu hygienu,nie este endodonciu. Druhy den som sa dostala k pánovi Bordacovi a vsetko dal do poriadku. Je šikovný,zručný,aj ked robi trosku pomalšie ale o to precíznejšie. S nim 3 násobná skúsenosť. Ceny su primerane úkonom,takze za úkony dostanete vhodnu cenu.
   08/04/2017
   Opinión de
   A Google User
   I have visited the dental hygiene at Dental Care Dr. Rosa and I was exceptionally satisfied with the provided service. Definitely recommended.
   20/11/2016
   Opinión de
   A Google User
   Great service for reasonable price.
   15/06/2016
   Opinión de
   A Google User
   The service experience is top notch. Dr. Rosa is very good and they take good care of you in order to have the best possible experience.
 • Tu opinión cuenta

  Valora esta clínica/dentista

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  *

  1 2 3 4 5

  Imagen de DENTALROSA
  DENTALROSA