Perfil profesional

 • Opiniones de pacientes verificados

  • 18/10/2018
   Opinión de
   A Google User
   Pan Doktor Gończowski zrobił bezbolesny zabieg, używając tylko niewielką ilość znieczulenia, podczas gdy inni lekarze próbowali mnie znieczulić i nie potrafili, gdyż ząb nadal reagował. Pan Doktor w 3 sekundy znieczulił zęba całkowicie i zabieg był dla mnie samą przyjemnością. Nie wierzyłam, że to się może zdarzyć po moich przejściach ze znieczuleniami. Okazało się, że moje leki, które zażywam reagują ze znieczuleniami i dlatego były one u mnie wcześneij nieskuteczne. Pan Doktor od razu to wykrył i potraktował mnie innym zneiczuleniem. Jeśli macie problemy ze znieczuleniem - bez wahania udajcie się do Doktora Gończowskiego. Polecam z całego serca.
   29/06/2018
   Opinión de
   A Google User
   Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm. Dr. Gonczowski jest wybitnym specjalista jakich mało.
   15/05/2018
   Opinión de
   A Google User
   Jestem wieloletnią pacjentka Dr. Krzysztofa Gończowskiego, z czystym sumieniem polecam Pana Doktora oraz cały Personel Magnadent. Dr. Gończowki jest naprawdę fachowcem w dziedzinie stomatologii, szuka przyczyny dolegliwości aż do skutku i z sukcesem ją leczy. Magnadent jest bardzo dobrym, profesjonalnym i nowoczesnym gabinetem stomatologicznym, wszelkie zdjęcia kontrolne są wykonywane na miejscu, co jest dużym plusem, leczenie przebiega bezbolesnie i do tego w miłej atmosferze. TM
   19/04/2018
   Opinión de
   A Google User
   Fantastyczna jakość, zaangażowani i kompetentni lekarze. Polecam!
   12/02/2018
   Opinión de
   A Google User
   Rewelacyjne miejsce . Długo by pisać , jedno jest pewne , przemiły i wysoko wykwalifikowany personel . Trzy razy tak i gorąco polecam .
 • Tu opinión cuenta

  Valora esta clínica/dentista

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  *

  1 2 3 4 5