Perfil profesional

 • Opiniones de pacientes verificados

  • 07/03/2019
   Opinión de
   Akumulator
   Ceny chyba dla sąsiadów z za zachodniej granicy.
   04/02/2019
   Opinión de
   Anetta Graczyk
   Pełen profesjonalizm ,rzeczowe podejście oraz umiejętne rozwiązywanie problemów . Ukłony w stronę Pani dr Zielinskiej i Pani Anity. Podziękowania za włożony trud i czas w leczenie,, uśmiechu "". Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję .
   04/02/2019
   Opinión de
   Marcin Tylkp
   Jeśli chodzi o dr Zielińska to pełnej profesjonalizm, i uważam że była aż za miła polecam w 100%.
   17/01/2019
   Opinión de
   Ewelina Maicka
   Jestem bardzo zadowolona z usług stomatologicznych dr Kokoszko, ale przede wszystkim zamierzony I wymarzony efekt uzyskałam dzięki Pani dr Ossowskiej oraz dr Zielińskiej. Bardzo Wam dziękuję za podjęcie się czegoś, co bylo już zniszczone przez poprzednich ortodontów...
   21/10/2018
   Opinión de
   Bogis Bdj
   Miałem okazję skorzystać z usług w Dentarama u pani Małgorzaty Zielińskiej .... niestety „EMPATIA” dla tej pani jest nieznana .... pierwszy raz w życiu wyszedłem z gabinetu (jeszcze przed zabiegiem) tak rozczarowany postawą drugiego człowieka , któremu chciałem dać zarobić a zostałem potraktowany jak intruz .... to pewnie dla tego że spóźniłem się 5 min ... a Królowa Zielińska jest tylko jedna ... pani M. z góry patrzymy na Widoki a nie Na Pacjentów ..... a jeżeli miała pani zły dzień - to napewno nie tak to okazujemy .... życzę powodzenia . ODRADZAM !
 • Tu opinión cuenta

  Valora esta clínica/dentista*

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  *

  1 2 3 4 5